Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України

Новий сервіс для суб’єктів розкриття інформації

Розкривайте інформацію в загальнодоступній базі даних та публікуйте у бюлетені "Відомості НКЦПФР"
За допомогою програмного забезпечення SimpleXmlReports Ви розкриваєте в Загальнодоступній базі даних НКЦПФР необхідну інформацію та маєте змогу автоматично сформувати заявку на публікацію у офіційному друкованому виданні НКЦПФР. АРІФРУ забезпечує цілодобовий сервіс — Ви можете надіслати інформаційні пакети до ЗБД у будь-який зручний для Вас час. Ми автоматично формуємо повідомлення для публікації та за Вашою згодою публікуємо в бюлетені «Відомості НКЦПФР».

Без обмежень

Протягом року Ви можете опублікувати будь-яку кількість оголошень, розмір яких не перевищує ½ шпальти

Без паперу

Ви підтверджуєте заявки на публікації за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП). Будь-які паперові заявки не потрібні

Під контролем

Ви можете редагувати текст публікації та контролювати процес підготовки публікації в режимі онлайн

Ціна

Вартість послуг за контрактом — 5380 грн на рік. У разі, якщо площа публікації перевищує 1/2 шпальти, Ви отримуєте окремий рахунок для сплати зі знижкою 10% від поточних тарифів

Як це працює?

Публічна оферта

Юридичні відносини з ДУ "АРІФРУ" з 2016 року будуються на підставі публічної оферти. Пакет документів для акцепту публічної оферти буде надіслано Вам на електронну адресу відразу після завершення реєстрації разом з іншими документами.
З текстом публічної оферти Ви також можете ознайомитись на нашому сайті. Реєстрація буде доступна з 1 січня 2016 року.

Публікація інформації

Наша система автоматично виділяє з направленого Вами XML файла текст та дані, необхідні для створеня публікації у Бюлетені "Відомості НКЦПФР". Після перевірки площі публікації вам буде запропоновано підтвердити замовлення публікації за допомогою електронного цифрового підпису. Якщо площа публікації буде більше 1/2 шпальти - ви отримуєте рахунок на публікацію зі знижкою 10%, після сплати якого Ваша інформація буде відразу включена в публікацію наступного номеру видання. Також ви маєте можливість відредагувати текст публікації, так щоб він не перевищував сплаченого ліміту площі (1/2 шпальти бюлетеня). Ви в будь-який час зможете побачити статус Вашої заявки у своєму Особистому кабінеті.

Подальші кроки

1

Реєстрація

З 1 січня 2016 року зареєструватися на нашому сайті. До моменту укладання нового договору на 2016 рік Ви матимите можливість протягом січня 2016 року скористатися наявними кодами доступу до загальнодоступної бази даних.
2

Вибір сервісу

Після реєстрації на вашу електронну адресу буде надіслано два пакети документів для обох видів сервісу: звичайного варіанту - для розкриття інформації тільки в загальнодоступній базі даних, та розширеного сервісу - з додатковою можливістю публікації в Бюлетені "Відомості НКЦПФР". Вивчивши їх ви зможете обрати найбільш прийнятний варіант для Вас.
3

Приєднання до публічної оферти

Обравши відповідний варіант сервісу, підпишіть та відправте нам пакет документів для приєднання до публічної оферти, який надійде Вам в електронному листі.
4

Оплата та авторизація

Сплатіть один з прикріплених до листа рахунків, який відповідає обраному Вами варіанту сервісу. Після отримання нами платежу та пакету документів на приєднання до оферти, ви будете активовані в системі для подальшої роботи, про що отримаєте повідомлення електронною поштою.
82%
публікацій в бюлетені "Відомості НКЦПФР" не перевищують 1/2 шпальти
2400
гривень на рік в середньому зможуть економити більшість наших клієнтів
70
годин робочого часу будуть витрачені на більш корисні справи, ніж роздруківка та відправка поштою паперових документів
 • Характеристика сервісу
 • Розміщення інформації в загальнодоступній базі даних НКЦПФР
 • Автоматичне формування оголошення для публікації в друкованому виданні НКЦПФР
 • Без надсилання заяви на публікацію та тексту публікації факсом та електронною поштою
 • Відсутність рахунку за кожне оголошення
 • Ціна на рік
 • Знижка на публікації, які перевищують 1/2 шпальти
 • Новий сервіс
 • Інформаційно-технічна підтримка+публікації
 • 5 380 грн. на рік
  (фіксована)
 • 10% від вартості
 • Звичайний сервіс
 • інформаційно-технічна підтримка
 • 770 грн.+ вартість кожного оголошення
  (від 3 020 грн до 18 000 грн на рік)

Використовуйте наш новий сервіс для економії часу та грошей

тел. (044) 498-38-15/16, 287-56-70, факс (044) 287-56-73